Eredmények

Eredmények/ Results

Genf (SUI) WCup 2018.12.08-09.

Stockholm (SWE) WCup 2016.11.30-12.02.

Budapest (HUN) WCup 2018.12.01-02.

Maastricht (NED)2018.11.23-24.

Újhartyán (HUN) 2018.11.24.

Stuttgart (GER) WCup 2018.11.16-18.

Hortobágy-Máta, 2018.11.11

Lyon (FRA) WCup 2018.11.03-04.

Szilvásvárad, fedeles 2018.10.27.

Jászkarajenő OB, 2018.10.12-14.

Szakoly-C-H2 OB Döntő 2018.10.06.

Pincehely (HUN) CAN-C P2 OB Döntő

Tryon (USA) WEG 2018.09.21-23.

Gerjen (HUN) 2018.09.14-16.

Mindszent (HUN) CAN-C H1 Döntő,2018.09.15.

Drebkau (GER) 2018.09.13-16.

Mezőhegyes-IV.Fiatal Fogatlovak VB

Kronenberg (NED)CHM-A1 2018.08.29-09-02.

Izsák-OB DÖntő,2018.08.24-26.

Donaueschingen (GER) 2018.08.16-19.

Kisbér-Ászár EB 2018.08.16-19.

Budapest-CSIO5*-os nemzetközi díjugrató verseny

Fugyivásárhely (ROU) 2018.08.10-12.

Beekbergen (NED) 2018.08.09-12.

Balatonlelle (HUN)2018.08.10-12.

Nebanice (CZE) 2018.08.02-05.

Aachen (GER) 2018.07.18-22.

Mezőhegyes (HUN) 2018.07.12-15.

Lipica (SLO)2018.07.05-08.

Zomba (HUN) 2018.06.29-07.01.

Riesenbeck (GER) 2018.06.21-24.

Pleternica (CRO) 2018.06.22-24.

Császár (HUN) 2018. június 17.

Altenfelden (AUT) 2018.június 14-17.

Saumur (FRA) 2018.június 07-10.

Lähden (GER) 2018.június 08-10.

Mélykút (HUN) 2018.05.31-06.02

Tolna-Mözs 2018.május 19.

Windsor (GBR) 2018. május 10-13.

Mezőhegyes (HUN) 2018.04.28-05.01.

Világkupa-eredmények 2017-2018/Results World Cup...

Kladruby nad Labem (CZE) 2018.04.19-22.

Kronenberg (NED) 2018.április 19-22.

Hetényegyháza (HUN) 2018.04.12-15.

Gyula-Siórét (HUN) 2018.04.07.Fedeles OB Döntő

Hortobágy (HUN) 2018.03.31.

Exloo (NED) 2018.03.29-04.01.

Kaposvár (HUN) 2018. 03.17.

Live Oak-Florida (USA) 2018.03.15-18.

Kaposvár (HUN) 2018.01.13.

Genf (SUI) CAI-W 2017.12.09-10.

Budapest (HUN) CAI-W 2017.12.02-03.

Stockholm (SWE) CAI-W

Hortobágy-Máta (HUN) 2017.12.16.

Gyula-Siórét (HUN) 2017.12.30.

Hortobágy-Máta (HUN) 2018.02.10.

Székesfehérvár (HUN) 2018.02.17.

Bordeaux (FRA) CAI-W Finale

Mechelen (BEL) CAI-W

Lipcse (GER) CAI-W 2018.01.19-21.

Székesfehérvár (HUN) 2017.11.25.

Szilvásvárad (HUN) 2017.11.18.

Szabadtéri versenyek 2017/ Outdoor competitions 2...

FEI Világkupa-pontszerző verseny 2012

heteny2016_dijhajtas

Pau (FRA)

Stuttgart (GER) WCup 2017.11.17-18.

breda2014_startlist_b

Hazai országos fedeles versenyek 2016 - 2017

Világkupa-eredmények 2016-2017/ Results World Cu...

Szabadtéri versenyek 2016/ Outdoor competitions 2...

Hazai országos fedeles versenyek 2015-2016

Világkupa-eredmények 2015-2016/ Results World Cu...

Szabadtéri versenyek 2015/Outdoor competitions 20...

Hazai országos fedeles versenyek 2014-2015

Világkupa-eredmények 2014-2015/ Results World Cu...

FEI Világkupa-pontszerző verseny 2014-2015

Szabadtéri versenyek 2014/ Outdoor competitions 2...

Hazai országos fedeles versenyek 2013-2014

Világkupa-eredmények 2013-2014/Results World Cup...

Szabadtéri versenyek 2013/Outdoor competitions 20...

Hazai országos fedeles versenyek 2012-2013

CAIO,CAI Pau (FRA) 2012.11.01-04.

Világkupa-eredmények 2012-2013/Results World Cup...

Szabadtéri versenyek 2012/ Outdors competitions 2...

Hazai országos fedeles versenyek 2011-2012

Világkupa-eredmények 2011-2012/ Results World Cu...

Szabadtéri versenyek 2011 /Outdoor competitions 2...

Világkupa-eredmények 2010-2011 / Results World C...

Szabadtéri versenyek 2010 /Outdoor competitions 2...

Világkupa eredmények 2009-2010 / Results World ...

A Fogathírekről

100

MAI LÁTOGATÁSOK

400

LÁTOGATÁSOK A HÓNAPBAN

312

ÖSSZES LÁTOGATÁS

480

HÍREK

VIDEÓK