Szabadtéri versenyek 2016/ Outdoor competitions 2016

  • 2017.05.07

Szabadtéri versenyek 2016

Jászkarajenő (HUN) 2016.10.15-16.

Pau (FRA) 2016.10.15-17.

Mindszent (HUN) CAN-C2 OB Döntő,1016.10.08.

Mezőhegyes (HUN) MLOSZ 2016.10.07.

Izsák(HUN) CAN-A 1,2,4 OB Döntő 2016.09.30-10.02.

Hajdúböszörmény (HUN) CAN-C P2 OB Döntő 2016.09.24.

Zsigárd (SLV) 2016.09.24. Megyék döntője

Schildau (GER) EB 2016.09.22-25.

Donaueschingen (GER) 2016.09.15-18.

Tass (HUN) CAN-C1 OB Döntő 2016.09.11.

Gerjen (HUN) 2016.09.09-11.

Mezőhegyes (HUN)Fiatal Fogatlovak VB 2016.09.08-11.

Breda (NED)Négyesfogathajtó VB CH-M-A4 2016.09.01-04.

Mezőhegyes (HUN) 2016.08.26-28.

Zalalövő (HUN) CAN-C 2016.08.14.

Balatonlelle (HUN) 2016.08.12-14.

Lähden (GER) 2016.08.11-14.

Köröshegy (HUN) 2016.08.06.

Piber-Köflach (AUT) Egyesfogathajtó VB CH-M-A1 2016.04-07.

Nebanice (CZE) 2016.07.28-31.

Kisbér-Ászár (HUN) 2016.06.21-24.

Ács (HUN) 2016.06.16-17.

Aachen (GER) 2016.07.13-17.

Zomba (HUN) 2016.07.01-03.

Lipica (SLO) 2016.07.01-03.

Pleternica (CRO) 2016.06.24-26.

Mélykút (HUN) 2016.06.16-19.

Drebkau (GER) 2016.06.16-19.

Altenfelden (AUT) 2016.06.16-19.

Siófok (HUN) CAN-C, 2016.06.12

Bugac (HUN) 2016.06.11.

Topolcianky (SVK) Duna-Alpesi Kupa 2016.06.02-05.

Saumur (FRA) 2016.06.02-05.

Császár (HUN) CAN-B, 2016.06.03-05.

Pusztamonostor (HUN) CAN-C,SZLV, 2016.06.04.

Tiszakécske (HUN), CAN-C, SZLV, 2016.06.04.

Sükösd (HUN) CAN-C, SZLV, 2016.06.04.

Nagyecsed (HUN) CAN-C, SZLV, 2016.06.04.

Újkígyós (HUN) CAN-C, SZLV 2016.05.29.

Érsekcsanád (HUN) CAN-C,SZLV 2016.05.29.

Kiskunfélegyháza (HUN) CAN-C, SZLV 2016.05.28.

Mindszent (HUN) Fiatal fogatlovak 2016.05.28.

Tolna-Mözs (HUN) 2016.05.20-22.

Windsor (GBR) 2016.05.12-15.

Fábiánsebestyén (HUN) 2016.05.05-08.

Valkenswaard (NED) 2016.04.28-05.01.

Kladruby nad Labem (CZE) 2016.04.21-24.

Szakoly (HUN) 2016.04.22-24.

Sárbogárd (HUN) 2016.04.23.

Hetényegyháza (HUN) 2016.04.15-17.

Horst (NED) 2016.04.14-17.

Tótkomlós (HUN) 2016.04.09.

Ermelo (NED) 2016.03.31-04.03.

Nagymágocs (HUN) 2016.03.26.

A Fogathírekről

100

MAI LÁTOGATÁSOK

400

LÁTOGATÁSOK A HÓNAPBAN

312

ÖSSZES LÁTOGATÁS

480

HÍREK

VIDEÓK